O nas
Budowanie jest naszą pasją, chcemy by ten etap w życiu naszych klientów był radosnym przeżyciem...
 

W dziale „Realizacje”, można zobaczyć zdjęcia z naszych aktualnych prac wykonywanych w 2015r.
 


W roku 2016 do naszej oferty dołączyła sprzedaż domów w zabudowie szeregowej. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w dziale "OFERTA"

 

dom
 
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Na rynku funkcjonujemy od 2005 roku. Świadczymy usługi dla szerokiej grupy odbiorców, wśród których znaleźć można zarówno klientów indywidualnych, jak i duże korporacje.  
Firma Bawełkiewicz, to kadra fachowców oferujących profesjonalne usługi poparte wieloletnim doświadczeniem. Nasza siedziba znajduje się w Rudzie Śląskiej przy ulicy Burszki 34. Głównym obszarem naszych działań jest Śląsk, niemniej jednak jesteśmy gotowi przyjąć zlecenia z dowolnej części Polski.


Podczas pracy zwracamy uwagę na to, aby dostarczać klientom solidne oferty oraz realizacje na najwyższym poziomie. Jak wspomniano, w firmie Bawełkiewicz cenimy jakość oraz profesjonalizm. Dzięki temu nasze usługi znalazły zainteresowanie wśród wielkich firm działających na rynku krajowym oraz zagranicznym. Ponadto utrzymujemy stałą współpracę z licznymi wytwórcami z całej Europy.


Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Każde działanie poprzedzone jest szczegółową analizą marketingową. Dzięki znajomości rynku jesteśmy wstanie znacznie przyśpieszyć proces prowadzonych prac, gwarantując przy tym wysoki poziom świadczonych usług.


Każde zlecenie realizowane jest przy zachowaniu elastyczności dostosowanej do indywidualnych potrzeb klienta. Takie rozwiązanie pomogła nam zdobyć poszerzającą się grupę stałych i lojalnych klientów firmy Bawełkiewicz.Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!
 

512 230 490